Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Winter JazzFest Trnava 2022

25. februára 2022 19:3023:30

15€ - 19€
Winter JazzFest Trnava 2022

Bemykey Music a Trnavská hudobná spoločnosť – o.z. prinášajú v poradí už VII. ročník zimného jednodňového jazzového festivalu Winter JazzFest Trnava 2022.

V posledný februárový piatok bude v KC Malý Berlín veselo. Po dvoch rokoch Winter JazzFest Trnava opäť ponúkne návštevníkom “živé” vystúpenia domácich aj zahraničných umelcov.

Festival otvorí Sisa Michalidesová

Tohtoročný festival otvorí projekt hudobníčky a skladateľky Sisy Michalidesovej s názvom “Chloe”. Originálne kompozície rovnomenného albumu sú jednak inšpirované postavou Chloe z divadelnej hry “Silent rhapsody”, ktorá vznikla na námet autorkinej knihy “Sisa a Sivý holub” a súčasne zrkadlia mystický svet magických historiek o strašidelných bytostiach a čarodejniciach, ktoré Sise priniesol jej synovec z Mexika. Na WJFT budú Sisu doprevádzať pôvodní interpreti, ktorí album nahrávali. Je to medzinárodná zostava muzikantskej elity – poľský klavirista Piotr Wyleżoł, maďarský trubkár Kornél Fekete Kovács, česko-slovenská rytmická dvojka Tomáš „Gaštan“ Baroš a Marián Ševčík a klávesák Peter Preložník.

Na Winter JazzFest sa predstaví Triple Jump

Po úspešnom vystúpení na Trnavskom Jazzyku sa aj na WJFT 2022 predstaví trnavskému publiku multi-žánrový projekt trojice muzikantov a producentov Triple Jump. Popredný predstaviteľ súčasnej hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala tvorí trio s fenomenálnymi mladými hudobníkmi, ktorými sú bubeník a raper David Hodek a basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino. Triple Jump reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov.

Špeciálnym hosťom bude Vula Malinga

Ich špeciálnym hosťom pre tento večer bude anglická speváčka amerického pôvodu, spevácka diva Vula Malinga. Na svojom konte má spolupráce s rôznymi významnými britskými, aj americkými interpretmi ako napr. Quincy Jones, funková legenda Incognito, skupina Basement Jaxx, Lalah Hathaway, Dizzee Rascal, Robert Glasper, Paul Weller, Trevor Nelson a mnoho ďalších. Vula prijala pozvanie na festival a sledovať jej interakciu s triom Triple Jump bude nepochybne nezabudnuteľným hudobným zážitkom.

Program:

  • SISA MICHALIDESOVÁ “CHLOE”
  • MICHAL BUGALA TRIPLE JUMP & VULA MALINGA

Vstupné:

Predpredaj: € 15,-

Na mieste: € 19,-

Podujatie sa uskutočni v režime OP (očkovaní, tí ktorí ochorenie Covid 19 prekonali)

Predpredaj vstupeniek:
https://www.ticketportal.sk/event/WINTER-JAZZ-FEST-TRNAVA-2022 a predajné miesta Ticketportal.

Podrobnosti

Dátum:
25. februára 2022
Čas:
19:30 až 23:30
Cena:
15€ - 19€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
Webstránka:
https://www.ticketportal.sk/event/WINTER-JAZZ-FEST-TRNAVA-2022

Organizátori

Bemykey Music
Trnavská hudobná spoločnosť – o.z.

Miesto udalosti

Kultúrne centrum Malý Berlín
Štefánikova 4
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Mapy
Webstránka Miesto udalosti