Vinári v Suchej nad Parnou organizujú podujatie Večera uprostred vinice

Vinárstvo Terra Parna, Suchá nad Parnou

Vinári v Suchej nad Parnou opäť organizujú jedinečné letné podujatie s názvom Večera uprostred vinice. Prvá zo série sa uskutoční vo štvrtok 6. júla.

Rodina Zvolenských vo svojom vinárstve Terra Parna, ktoré je známe svojimi na pohľad talianskymi vinohradmi, každoročne pripravuje letné akcie priamo vo vinici. Zážitkové večere sa konajú ešte pred vinobraním. Návštevníci majú možnosť si vychutnať tie najlepšie vína z ročnej produkcie vinárstva.

Nebudú chýbať letné šumivé a ružové vína, ale aj náš Modrý Portugal, ktorý tu pestujeme vďaka jeho tradícii. Historické pramene, kde sa spomína v zmienkach o tomto regióne, siahajú až do 17. storočia,“ hovorí Jozef Zvolenský, majiteľ z vinárstva Terra Parna.

Tohtoročná Večera uprostred vinice bude pre veľký záujem z predošlých ročníkov prebiehať každý štvrtok počas celého júla, a to v štyroch termínoch 6., 13., 20. a 27. júla.

Večere začínajú vždy o 18:00 h. priamo medzi vinohradmi, ktorým dominuje vežička, ktorá v minulosti slúžila aj ako rozhľadňa.

Pre našich hostí pripravujeme štvorchodové menu doplnené našimi vínami. Majstrom grilu bude už tradične náš šéfkuchár Michal Hečko,“ dopĺňa rodina Zvolenských.

Vstupenky je možné zakúpiť len online na stránke vinárstva https://www.terraparna.sk/eshop/p/dinner-in-the-middle-of-the-wineyard