Víkend v Jaslovských Bohuniciach bude patriť country, príde aj Čechomor

Víkend v Jaslovských Bohuniciach bude patriť country. Zdroj: OOCR Trnava Tourism

Obľúbené rodinné podujatie Countryfest Bohunice sa tento rok bude konať v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach počas víkendu 21. – 23. júla. Návštevníci sa počas troch letných dní môžu tešiť na známu rockovú skupinu Čechomor, trnavskú skupinu Bystrík banda či vystúpenie speváčky Jany Kirschner.

Trojdňová oslava hudobného žánru country prináša do Jaslovských Bohuníc okrem kvalitných hudobných vystúpení aj sprievodné akcie pre celú rodinu, čo robí z festivalu jedinečnú akciu. V okolí amfiteátra budú rozložené stánky s produktami lokálnych výrobcov z okolia Trnavy.

Od začiatku razíme cestu rodinného festivalu, a preto k nám prichádza aj množstvo detí. Pripravili sme im súťaže, indiánsky tábor, člnkovanie na rybníku, jazdu na koni i lanovú dráhu. V gastrozóne si pochutnáte okrem klasických festivalových jedál aj na palacinkách či remeselných drinkoch,“ hovorí za organizátora obec Jaslovské Bohunice Roman Áč.

O hudobný program slávnosti Countryfestu Bohunice sa postará viacero známych kapiel zo Slovenska i susednej Českej republiky. Do Jaslovských Bohuníc zavíta aj holandské zoskupenie Music Road Pilots.

Na festivale vystúpi 16 účinkujúcich a jeden tanečný súbor. Najväčšími hviezdami sú určite kapela Čechomor, Jana Kirschner a Bystrík Banda. Sme však veľmi radi, že pozvánku prijali aj Holanďania z Music Road Pilots, pretože tí patria medzi špičku vo svojom žánri,“ približuje Roman Áč.

Večerný program doplnia aj írske tance s doprovodom živej kapely a spevácke vystúpenie Ninky Piňkovej.

Organizátori podujatia sľubujú návštevníkom aj bezproblémové riešenie logistiky. Areál pred amfiteátrom je vybavený veľkým parkoviskom. „Budeme to počas celého trvania festivalu koordinovať. Očakávame veľa fanúšikov v kempingu a taktiež je k dispozícii aj ubytovacie zariadenie v neďalekom internáte,“ dodáva Roman Áč.

Kompletný program Countryfestu Bohunice je zverejnený na stránke podujatia.

Vstupenky si je možné kúpiť na predpredaj.sk. Country Fest dáva do predaja aj trojdňovú permanentku v cene 28 eur.