Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zdravý život – zdravotná osveta pre obyvateľov, Galanta

9. apríla 8:3012:30

Free
Zdravý život – zdravotná osveta pre obyvateľov, Galanta

Galantské osvetové stredisko v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Galante pripravujú ďalší ročník obľúbeného podujatia Zdravý život – zdravotná osveta pre obyvateľov. Akcia sa uskutoční 9. apríla 2024 od 8:30 do 12:30 hod. v priestoroch Galantského osvetového strediska.

Odborné rady a vyšetrenia zdarma

Počas podujatia budú pracovníčky Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Galante poskytovať občanom bezplatné odborné rady a usmernenia týkajúce sa zdravého životného štýlu. Okrem toho budú vykonávať jednoduché vyšetrenia, ako je meranie hladiny cukru, cholesterolu a krvného tlaku.

Dlhodobá snaha o zvýšenie zdravotnej osvety

Organizátori sa prostredníctvom podujatia Zdravý život dlhodobo snažia aktívne prispievať k zvýšeniu zdravotnej osvety a starostlivosti o občanov mesta Galanta. Ich cieľom je motivovať ľudí k zdravšiemu spôsobu života a poskytnúť im potrebné informácie a podporu.

Zdravý život je príležitosťou získať cenné rady

Podujatie Zdravý život – zdravotná osveta pre obyvateľov je skvelou príležitosťou pre občanov mesta Galanta získať cenné rady. A zároveň absolvovať základné zdravotné vyšetrenia. Vďaka úsiliu Galantského osvetového strediska a Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Galante môžu obyvatelia mesta urobiť dôležitý krok k zdravšiemu životnému štýlu.

< 1x

Zdravý život - zdravotná osveta pre obyvateľov, Galanta

Zdravý život – zdravotná osveta pre obyvateľov, Galanta

Details

Date:
9. apríla
Time:
8:30 až 12:30
Cost:
Free
Event Categories:
,
Event Tags:
,

Organizer

Galanské osvetové stredisko, Galanta
Phone
0317802621
View Organizer Website

Venue

Galanské osvetové stredisko, Galanta
Bratislavská 1458/71
Galanta, 924 01 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone
0317802621
View Venue Website