FarmaPARK Lubina

FarmaPARK Lubina Zdroj: Visit Trenčín

V malebnej obci Lubina, ktorá sa nachádza v srdci zelenej prírody Bielych Karpát, sa rozprestiera FarmaPARK Lubina. Miesto plné zábavy a relaxu pre malých i veľkých návštevníkov. Tento jedinečný minipark ponúka spojenie poznávania života na farme s hravým priblížením prírody.

Zvierací obyvatelia FarmaPARKu

FarmaPARK Lubina je domovom pre množstvo mini aj maxi zvieratiek, ktoré tu žijú v priateľskej a láskyplnej atmosfére. Od miniatúrnych hospodárskych zvieratiek ako sú miniovečky, minikozičky, miniprasiatka, až po exotických obyvateľov ako miniatúrne kengury či miniatúrne jelene.

Deti sa môžu tešiť na kŕmenie mláďat z fľašky, hladkanie zvieratiek v zookútiku alebo na jazdenie na milých poníkoch. Každé zvieratko má svoje meno a osobnosť, a animátori sú pripravení zdieľať ich príbehy s každým, kto má chuť počúvať.

FarmaPARK Lubina Zdroj: Visit Trenčín
FarmaPARK Lubina Zdroj: Visit Trenčín

Zábava a vzdelávanie v jednom

Okrem stretnutí so zvieratkami ponúka FarmaPARK širokú škálu aktivít pre deti. K dispozícii sú priechodné výbehy, rozprávkové domčeky, lesné ihrisko či vodné atrakcie, kde sa deti môžu vyšantiť a užiť si nezabudnuteľné chvíle. Rodičia si pritom môžu odpočinúť a sledovať radosť svojich detí v bezpečnom a príjemnom prostredí.

Plánovanie návštevy

FarmaPARK je otvorený pre verejnosť počas teplejších mesiacov, pričom presná otváracia doba je aktualizovaná na webovej stránke parku www.farmapark.sk. V novembri park odpočíva a pripravuje sa na zimnú sezónu. Tá sa začína už 2. decembra a návštevníci sa počas adventných víkendov a zimných prázdnin môžu prísť pokochať živým Betlehemom.

Pre tých, ktorí by radi strávili viac času v tejto rozprávkovej oáze, FarmaPARK ponúka možnosť ubytovania, ako aj rezervácie pre školy a organizované skupiny.

Kontakt a dôležité informácie

Ak máte záujem o viac informácií alebo si chcete rezervovať svoju návštevu, neváhajte kontaktovať FarmaPARK na telefónnom čísle 0905443404 alebo prostredníctvom e-mailu ahoj@farmapark.sk. Nezabudnite sledovať aj sociálne siete parku pre najnovšie aktualizácie a zaujímavé udalosti.

FarmaPARK Lubina vám otvára svoje brány, aby ste spolu s vašimi deťmi zažili deň plný hrania, učenia a nezabudnuteľných zážitkov. Nechajte sa uniesť do sveta, kde príroda a zvierací kamaráti tvoria dokonalú harmóniu pre vašu rodinnú zábavu.

FarmaPARK Lubina Zdroj: Visit Trenčín
FarmaPARK Lubina Zdroj: Visit Trenčín