Cibula fest pripravujú organizátori v plnej sile

Cibula fest

Podľa organizátorov hudobného festivalu Cibula fest v Holíči všetko nasvedčuje tomu, že leto bude z pohľadu pandemickej situácie najlepšie za uplynulé 3 roky.

Cibula fest by sa mohol vrátiť do roku 2019

Leto by tak mohlo opäť prinavrátiť punc letným festivalom, ktoré v uplynulých dvoch rokoch utrpeli likvidačné škody. Výnimkou nie je ani Cibula fest, ktorý má už viac ako dekádu svoje pevné miesto na mape najlepších slovenských hudobných open air festivalov. „Sme presvedčení, že tento rok bude Cibula fest v plnej sile, ako tomu bolo do roku 2019. Samozrejme, stále sme aj opatrní, no takéto podujatie si žiada mesiace príprav. Preto sme už aj my začali náš festival pripravovať. Toto leto bude prelomové, vieme to. Inak by sme sa do takého veľkého projektu nepúšťali,“ povedal organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Festival bude so zvučnými menami

Organizátori sa preto rozhodli naplno pustiť do príprav tohto ročníka. Termín festivalu je naplánovaný už tradične na druhú polovicu júla v termíne 22. – 23. 7. na letisku v Holíči. O tom, že tohtoročný CIBULA FEST už bude taký, aký očakávajú jeho pravidelní návštevníci, svedčí aj fakt, že už dnes majú organizátori potvrdené viaceré zvučné mená.

Cibuľa fest - vystúpenie skupiny Polemic
Cibuľa fest – vystúpenie skupiny Polemic

V pohraničnom pásme medzi Slovenskom a Českom sa na holíčskom letisku predstavia hviezdy ako Čechomor, Polemic, Desmod, Vašo Patejdl, Mirai, Fleret či Slniečko. Nebudú chýbať ani kvalitní dídžeji. To však nie je všetko. „Line up ešte nemáme uzatvorený, rokujeme s niekoľkými kvalitnými interpretmi, ktorí by ho mohli doplniť. Máme radosť z toho, že sa nám podarilo potvrdiť také skvelé kapely. Program je zložený z osvedčených účinkujúcich, vystúpi tiež skupina Mirai. Tá je aktuálnym držiteľom Českého slávika a prvýkrát sa u nás predstaví Vašo Patejdl. Veríme, že si každý nájde to svoje a že open air scéna opäť zažije návrat väčšieho množstva fanúšikov zábavy pod holým nebom,“ dodal Chrenka.

Vstupenky na Cibula fest sú už v predaji

Vstupenky na podujatie sa predávajú už od konca minulého roka a ich cena v predpredaji je vždy najvýhodnejšia na jeho začiatku. Až do konca januára je o 50 % lacnejšia ako tesne pred festivalom. V jednotlivých časových úsekoch sa bude zvyšovať a najdrahšia bude v júli pred festivalom. V platnosti zároveň zostávajú všetky vstupenky, ktoré boli zakúpené v predpredaji na ročník 2020. Ten sa kvôli pandémii neuskutočnil tak, ako bol pôvodne plánovaný. Viac informácií nájdete na stránke cibulafest.eu.