Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Women’s DAY

24. júna 2023 16:0021:00

Women's DAY

Drahé dámy, s radosťou pre Vás organizujeme Women’s DAY – deň plný relaxácie, pretože si myslíme, že každá žena si zaslúži oddýchnuť a načerpať novú energiu a inšpiráciu.

V sobotu 24. júna od 16:00 hodiny zahájime tento deň v exkluzívnej atmosfére s proseccom od Suzie @exclusiveprosecco. Na relaxáciu pripravujeme masáže od @thaisenmassage. Zdravú večeru pre Vás pripraví @monadabistro, kde sa dozviete aj o potravinovej typológii.

V rámci programu doručíme Vám darček, prírodnú kozmetiku od slovenskej značky @noilibeauty. Janka Keketi Vám predstaví farebnú typológiu a ukáže Vám, ako si vybrať jej nádherné hodvábne šatky @onebyone_design.

Slovenská módna návrhárka @evabenovaworld Vám porozpráva o svojej tvorbe a predstaví Vám jej najnovšiu kolekciu. Terapeutka duše @eva_jablonska_droppova Vám priblíži silu liečivých kameňov a prezentuje Vám šperky z týchto kameňov.

Budete si môcť vyskúšať prírodné parfumy a vône AATMA a zažiť tak ich účinky na vlastnej koži. Počas tohto dňa budete mať tiež možnosť nakúpiť dámske oblečenie so zľavou v golfovom obchode.

Tešíme sa na Vás v sobotu 24. júna v Golfballs pri Penati Golf Resort. Vstup je samozrejme zdarma @golfballs.sk @sonapost @kamco279. #golf #beautyevent #womensday #golffashion #penati #penatigolf. Bude to priateľský deň plný zábavy!

Women's DAY

Women’s DAY

Podrobnosti

Dátum:
24. júna 2023
Čas:
16:00 až 21:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Organizátor

Golfballs Slovakia
Dokončené
+421 905 842 032
Email
obchod@golfballs.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Golfballs Slovakia
Šajdíkove Humence 748
Šajdíkove Humence, 906 07 Slovenská republika
+ Google Mapy
Dokončené
+421 905 842 032
Webstránka Miesto udalosti