Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Sládkovičovské kultúrne dni

14. júna15. júna

Sládkovičovo Autor: Vladimír Miček

Mesto Sládkovičovo sa chystá osláviť štvrťstoročie svojich kultúrnych dní. Jubilejný 25. ročník Sládkovičovských kultúrnych dní sa uskutoční od 14. do 15. júna 2024 pred budovou Inovatechu. Organizátori pripravili pestrý program, ktorý poteší malých aj veľkých návštevníkov.

Bohatý program pre všetky vekové kategórie

Prvý deň podujatia otvorí vystúpenie žiakov základných škôl. Následne sa predstaví hip-hopová skupina Life is perfect a tanečníci z Old School Brothers. Večer bude patriť Renému Rendymu & Cico Bandu a hudobnej skupine Phoenix RT.

Vystúpenia detí, tanečníkov a hudobníkov

Druhý deň sa začne vystúpeniami detí z materských škôl. Pre najmenších je pripravené divadielko o Kapitánovi Kotvičkovi. Ďalej sa môžete tešiť na citarovú skupinu Dió héj a folklórny súbor Lusk z Krakovan. Hudobnú náladu dotvoria skupiny Borovienka a Desperado, spevák Ferenc Valasko a Juraj Bača so svojou kapelou Party Beat Band. Záver bude patriť DJ-ovi Paťovi Gemerimu.

Atrakcie pre najmenších návštevníkov

Počas celých kultúrnych dní budú pre deti k dispozícii skákacie hrady a bublinový dom. V sobotu od 16.00 hod. si môžu vaše ratolesti nechať vymaľovať tváričky. Sládkovičovské kultúrne dni finančne podporili spoločnosti Bekaert a Pierre Baguette, ktorým organizátori vyjadrujú veľkú vďaku.

Nenechajte si ujsť príležitosť stráviť príjemné chvíle v kruhu rodiny a priateľov. Navštívte Sládkovičovské kultúrne dni a vychutnajte si skvelú atmosféru, hudbu a zábavu.

Sládkovičovské kultúrne dni

Sládkovičovské kultúrne dni

Podrobnosti

Začiatok:
14. júna
Koniec:
15. júna
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Sládkovičovo
Dokončené
031/784 28 35
Email
primator@sladkovicovo.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Mesto Sládkovičovo
Mestský úrad Sládkovičovo, Fučíkova 329
Sládkovičovo, 925 21 Slovensko
+ Google Mapy
Dokončené
031/784 28 35
Webstránka Miesto udalosti