Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Podjavorinské folklórne slávnosti 2024

7. júna 19:309. júna 17:30

Podjavorinské folklórne slávnosti 2024

Podjavorinské folklórne slávnosti sa v roku 2024 dožívajú svojho jubilejného 10. ročníka. Toto obľúbené podujatie sa bude konať od 7. do 9. júna v malebnom prostredí amfiteátra Roh neďaleko obce Lubina. Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý program plný folklóru, hudby a zábavy pre celú rodinu.

Pestrý program pre každého

Slávnosti sa začnú v piatkový večer 7. júna zábavou so skupinou Ščamba. Sobota bude patriť najmä folklóru – na pódiu sa vystriedajú domáce súbory a skupiny z Lubiny, Bziniec pod Javorinou, Starej Turej a Moravského Lieskového. Predstavia sa tiež hostia z Moravy, ako DFS Malý Handrláček a súbor Handrlák z Kunovíc či Cimbálová muzika Muzikaša. Nebudú chýbať ani Dychová hudba Textilanka, FS Vršatec, FS Váh a DFS Pramienok z Liptova. Sobotňajší program vyvrcholí vystúpením súboru Čarovné ostrohy.

Zábava pre deti

Organizátori nezabudli ani na najmladších návštevníkov. V nedeľu 9. júna budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, bublinová šou a na záver aj detská párty s cukríkovým dažďom. Podjavorinské folklórne slávnosti tak ponúkajú skvelú príležitosť na rodinný výlet a zábavu pre všetky generácie.

Oslava tradícií a kultúry

Jubilejný 10. ročník Podjavorinských folklórnych slávností v amfiteátri Roh pri Lubine opäť prinesie množstvo skvelej hudby, tanca a zábavy. Toto podujatie je skvelou príležitosťou spoznať bohatstvo našich ľudových tradícií a stráviť príjemný víkend v kruhu rodiny a priateľov. Nenechajte si ujsť toto výnimočné podujatie a príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru folklórnych slávností pod Javorinou.

Podjavorinské folklórne slávnosti 2024

Podjavorinské folklórne slávnosti 2024

Podrobnosti

Začiatok:
7. júna 19:30
Koniec:
9. júna 17:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Obec Lubina
Dokončené
+421905 985 508
Email
starosta@obeclubina.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Amfiteáter na vrchu Roh, Lubina
Lubina, 916 12 Slovensko + Google Mapy