Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Nitra Žije Vínom

1. júna 13:0021:00

Výstavisko Agrokomplex, Nitra Zdroj: Nitra Žije Vínom

Objavte Krásy Slovenských Vín na Podujatí “Nitra Žije Vínom“.

Kedy a Kde

Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok dňa 1. júna 2024 v malebnom prostredí Agrokomplexu v Nitre, na adrese Výstavná 4. Podujatie odštartuje o 13:00 hodine a ponúkne deň plný vynikajúcich vín a relaxu v nádhernej prírode.

Čo Vás čaká

Nitra na jeden deň ožije vínom a umožní všetkým návštevníkom vychutnať si bohatú paletu chutí, vôní a farieb vín z celého Slovenska. Spojte príjemné s užitočným v tichej časti výstaviska, kde môžete v pokoji degustovať, obklopení krásou jazier a zelených ploch. Toto podujatie je ideálnou príležitosťou nielen pre milovníkov vín, ale aj pre tých, ktorí si chcú užiť neformálne stretnutie s priateľmi alebo rodinou.

Zábava a Občerstvenie

Okrem ochutnávok vín sa návštevníci môžu tešiť na chutné občerstvenie a príjemnú hudobnú kulisu od skupiny HALÚZKOVCI. Nechajte sa unášať tónmi hudby s pohárom kvalitného vínka v ruke a vychutnávajte si neopakovateľnú atmosféru.

Vstupenky a Zľavy

Zabezpečte si vstupenky včas, pretože ich počet je obmedzený! Pri kúpe dvoch vstupeniek získate 5% zľavu, pri kúpe piatich a viac vstupeniek čaká na vás 10% zľava. Každá vstupenka navyše obsahuje kupón v hodnote 5€ na nákup vín priamo na podujatí. Predpredaj vstupeniek končí 15. mája 2024, tak neváhajte dlho!

Ceny Vstupeniek

– Do 15.5.2024 o 23:59: 34,90 EUR

Pre ďalšie informácie a novinky sledujte naše webové stránky a sociálne siete na www.nitrazijevinom.sk, Facebooku a Instagrame.

Spolupráca a organizačné záležitosti

Podujatie je organizované v spolupráci s občianskym združením Nitrafiesta, ktoré garantuje, že každý detail podujatia je starostlivo pripravený pre vaše maximálne pohodlie a spokojnosť.

Tešíme sa na vás v Nitre, aby sme spolu oslávili život vo svete vín!

Nitra Žije Vínom

Nitra Žije Vínom

Podrobnosti

Dátum:
1. júna
Čas:
13:00 až 21:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,

Organizátor

OZ Nitrafiesta, Nitra
Dokončené
0904 674 162
Email
nitrafiesta@gmail.com
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Agrokomplex Nitra
Výstavná 4
Nitra-Chrenová, 949 01 Slovensko
+ Google Mapy
Dokončené
037/657 21 11
Webstránka Miesto udalosti