Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol

3. septembra 2022 17:0023:30

Free
Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol

V Ružindole bude cez víkend Festival medzinárodných kuchýň. Ochutnať jedlá z rôznych kútov sveta budú môcť návštevníci Festivalu medzinárodných kuchýň v sobotu 3. septembra v obci Ružindol pri Trnave. Informovala o tom Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism.

Obyvatelia obce, ktorí majú svoje rodisko v zahraničí, predvedú svoje kulinárske umenie tradičné pre ich rodnú krajinu. Podujatie sa začína o 17:00 h na verejnom priestranstve za kultúrnym domom. „V Ružindole žijú rodiny rôznych národností, a preto sme sa rozhodli zorganizovať Festival medzinárodných kuchýň. Desať tímov bude variť ich národné jedlá a návštevníci budú môcť spoznávať nové chute a vône,“ uviedol starosta obce Ružindol Peter Galanský.

Zároveň sa dozvedia viac o rodných mestách obyvateľov a príbehy o živote ich predkov. Organizátori nezabudli ani na pitný režim a návštevníci budú môcť degustovať vína od vinárov z obce Ružindol. K vareniu a degustovaniu bude celý večer hrať veselá muzika. Vstup je pre všetkých voľný.

Viac informácií na stránke obce: https://www.ruzindol.sk/obcan/aktuality/pozvanka-na-festival-medzinarodnych-kuchyn-1552sk.html

Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol

Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol

Podrobnosti

Dátum:
3. septembra 2022
Čas:
17:00 až 23:30
Cena:
Free
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Obec Ružindol
Dokončené
033/ 55 49 121
Email
starosta@ruzindol.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Ružindol
Ružindol 130
Ružindol, 919 61 Slovenská republika
+ Google Mapy
Dokončené
033/554 91 21
Webstránka Miesto udalosti