Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder Autor: Vladimír Miček

Túžite po mieste, kde si môžete vychutnať dokonalý oddych a zábavu počas celého roka? Termálne kúpalisko Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi je presne tým, čo hľadáte. Tento jedinečný aquapark, nachádzajúci sa medzi mestami Komárno a Dunajská Streda, len 15 km od maďarských hraníc a 66 km od Bratislavy, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Zázračná sila termálnej vody

Pýchou termálneho kúpaliska Veľký Meder je deväť bazénov naplnených termálnou vodou s teplotou od 26 do 38 °C. Táto vzácna voda má blahodarné účinky na ľudské telo, predovšetkým na chrbticu, kĺby a svalstvo. Unikátne chemické zloženie geotermálnej vody prispieva k liečbe rôznych ochorení pohybového aparátu, zmierňuje bolesť a svalovú únavu. Pravidelné návštevy tohto termálneho raja napomáhajú k celkovej regenerácii a posilneniu organizmu.

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder
Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder

Krytý komplex: Oáza wellness a relaxácie

Krytá časť termálneho kúpaliska Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi okrem štyroch bazénov ponúka aj širokú paletu wellness služieb. Návštevníci si môžu dopriať osviežujúci perličkový kúpeľ, uvoľňujúcu masáž, ozdravné biosolárium alebo sa ponoriť do čarovného sveta sáun. Pre tých, ktorí vyhľadávajú alternatívne spôsoby liečby, sú pripravené bioptron terapia, magnetoterapia Bemer a termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem. Nechýba ani profesionálny kozmetický salón, samoobslužná reštaurácia a štýlový bar.

Letná sezóna: Nezabudnuteľné chvíle pre celú rodinu

S príchodom leta sa termálne kúpalisko Veľký Meder transformuje na raj zábavy a radosti pre celú rodinu. K dispozícii je deväť bazénov s impozantnou vodnou plochou 3 400 m2. O gastronomické zážitky sa starajú reštaurácie a bufety s pestrou ponukou jedál a nápojov. Milovníci adrenalínu si užijú skvelú zábavu na troch tobogánoch, kým športových nadšencov potešia kvalitné ihriská a stoly na stolný tenis. Na najmenších návštevníkov čaká rozprávkový ostrov drobčekov, zábavné elektroautíčka a farebné detské ihriská. Nechýba ani obľúbený aquaaerobic pre všetky vekové kategórie.

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder Autor: Vladimír Miček
Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder Autor: Vladimír Miček

Thermal Corvinus: Vaša voľba pre celoročnú pohodu

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi je dokonalou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po celoročnom relaxe a nezabudnuteľných zážitkoch. Vďaka liečivým účinkom termálnej vody, bohatej ponuke wellness služieb a pestrému výberu aktivít počas letnej sezóny sa toto miesto stáva vyhľadávaným cieľom dovolenkárov. Či už ste senior, zaľúbený pár, rodina s deťmi alebo partia priateľov, vo Veľkom Mederi nájdete všetko potrebné pre váš vysnívaný oddych. Doprajte si nezabudnuteľné chvíle v objatí termálnych prameňov a zažite dovolenku plnú pohody a radosti.