Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

PARA – Na ceste

15. apríla 20:0022:30

PARA - Na ceste tour

Populárna skupina Para nahrala novú pieseň, ktorá je zároveň titulnou piesňou k celovečernému filmu Villa Lucia. Novinka sa volá Na ceste a kapela ju naživo predstaví aj na rovnomennom jarnom klubovom turné.

Novú pieseň kapela predstaví aj na jarnom klubovom turné Na ceste Tour. Koncertný repertoár bude tvoriť prierez hitov vrátane nových skladieb, ktoré Para nahráva na svoj pripravovaný album. V Skalici sa predstavia 15. apríla v Orlovni.

Na novej skladbe, podobne ako pri úspešnom songu To okolo nás, skupina opäť spolupracovala s Janou Kirschner a zakladajúcim členom Pary Matejom Starkovom. Ten do skladby v štúdiu Birdland Studios nahral aj svoj gitarový part. O text sa postaral Matúš Vallo spoločne s Janou Kirschner.

Videoklip k novinke sa nakrúcal v Bratislave. Jeho režisérom je Michal Kollár. Ten do klipu okrem Laskyho obsadil aj jednu z postáv filmu Villa Lucia, obľúbeného českého herca Zdeňka Godlu.

Nás čaká Na ceste Tour, aj preto sme nazvali pesničku Na ceste, aby sa to hodilo k turné. Budeme hrať nové veci, vyskúšame aj tie ďalšie. Možno urobíme aj nejaké aranžmány a skúsime, ako znejú. V lete chceme nahrávať. Teda zahráme aj úplne nové pesničky. A možno prearanžujeme niektoré staré, ktoré nás už nebavia, lebo niekedy hráš pesničku 20 rokov. Ľudia to chcú, ale teba to až tak nebaví hrať v tom pôvodnom texte,” povedal spevák a líder skupiny Para Tomáš Šedivý, každému známy pod menom Lasky.

 

Details

Date:
15. apríla
Time:
20:00 až 22:30
Event Category:
Event Tags:

Organizer

Dvere, občianske združenie
Phone
+421948772122
View Organizer Website

Venue

Orlovňa Skalica
Kráľovská 880/18
Skalica, 90901 Slovenská republika
+ Google Map
View Venue Website