Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Katarína Koščová a Daniel Špiner / miniaTOUR

23. apríla 18:0020:00

17€
Katarína Koščová a Daniel Špiner / miniaTOUR
Jedna speváčka a jeden klavirista. V prípade, že ide o dvojicu Katarína Koščová a Daniel Špiner, nik iný vám tam nebude chýbať. Žiaden veľký ansámbel, len dvaja interpreti a spolutvorcovia úplne stačia na to, aby sa dotkli diváka na tých najhlbších miestach.
Na koncertoch Katky a Dana sa smeje i plače, divák sa stáva svedkom a súčasťou intímnej výpovede, skutočného priateľstva, lyrického prežívania i spoločného humoru. Katka a Daniel budú nablízko, na dotyk. Takto sú najuveriteľnejší pre seba aj pre ostatných.
Katka: „Toto je môj najobľúbenejší spôsob hrania, takto vo dvojici. Mám pocit, že vtedy vychádza to najlepšie z nás oboch. Najuvoľnenejšie, najslobodnejšie.
Katarína má za sebou úspešné koncerty s Geišbergovcami. Ako hosť pravidelne koncertovala s českou folkovou legendou Neřež. Zaspievala si aj s Danom Bártom, jazzovým AMC triom, swingovým Prešovským Dixielandom a mnohými ďalšími kapelami a interpretmi. V roku 2012 zhudobnila niekoľko textov Michala Horáčka, dva z nich – Štědrý večer, Přes most bez punčoch – sa stali súčasťou Horáčkovho projektu Český kalendář. Pieseň Štědrý večer naspievala Katarína ako duet s Vojtěchom Dykom.

Audio/video:

Katarína Koščová a Daniel Špiner / miniaTOUR

Katarína Koščová a Daniel Špiner / miniaTOUR

Details

Date:
23. apríla
Time:
18:00 až 20:00
Cost:
17€
Event Category:
Event Tags:

Organizer

Katarína Koščová
Phone
+421915869205
Email
manager@katkakosc.sk
View Organizer Website

Venue

Jezuitský kostol sv. Františka Xaverského
Škarniclovská 1
Skalica, 90901 Slovenská republika
+ Google Map