Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hanička a Murko – Nové pesničkové predstavenie

15. apríla 10:0011:00

Hanička a Murko - Nové pesničkové predstavenie
Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje nové pesničkové predstavenie! Čakajú na vás aj ich zvierací kamaráti v životnej veľkosti (Opička, Capko, Červík a Žabka) a 12 obľúbených pesničkových hitov!
Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Haničku a Murka tradične sprevádza aj ich veľká kamarátka Sofi, ktorá bude s nimi a so zvieracími kamarátmi spievať, tancovať a pomáhať im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou!
Deti sa môžu vyjašiť, aktívne zapájať do predstavenia a zaspievať si obľúbené hity Haničky a Murka alebo ľudové pesničky v novom šate (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, Ja som žabka, Bola babka, mala capka…). Medzi pesničkami sa zabavia na divadelných scénkach Haničky a Murka a ich hostí.

Bábky vedú profesionálni bábkoherci

Každé dieťa dostane od Haničky a Murka darček – Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi!
Základná cena vstupenky: 10 eur
Zľavnená cena vstupenky: ZŤP dieťa – 1 euro, 1 sprevádzajúca osoba ZŤP dieťaťa – 1 euro
Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca (ktorý platnú vstupenku mať musí). Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.
Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac ako 90 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, či z početných CD a DVD nosičov.
Ukážky z našich vystúpení si môžete pozrieť TU: https://www.facebook.com/hanickaamurko/videos
diNašu bohatú tvorbu nájdete na YouTube: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko
Aktuálne informácie o našich aktivitách môžete sledovať na našom facebookovom profile: https://www.facebook.com/hanickaamurko

Details

Date:
15. apríla
Time:
10:00 až 11:00
Event Categories:
,
Event Tags:

Organizer

Zima s.r.o.
Phone
0905 48 66 99
Email
koncerty@mackastrakata.sk
View Organizer Website

Venue

Kino Hviezda, Trnava
Paulínska 1
Trnava, 917 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
033/323 64 44
View Venue Website